Home

IX edycja AUTO NOSTALGII

IX edycja Auto Nostalgii odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia w nowej lokalizacji - Global Expo w Warszawie (Modlińska 6D). Na terenie dawnej fabryki FSO na pasjonatów motoryzacji

czytaj więcej...

67 rocznica rozpoczęcia produkcji w FSO

Zapraszamy wszystkich entuzjastów oraz sympatyków FSO na coroczną imprezę z okazji rozpoczęcia produkcji aut na warszawskim Żeraniu.

czytaj więcej...

Autonostalgia 2012

1-3 Czerwca w centrum Targowo-Kongresowym MT Polska odbyła się druga edycji targów zabytkowej motoryzacji Autonostalgia 2012. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

czytaj więcej...

Fotorelacja: XXI Ogólnopolski Zlot FSOAK Toruń 2011

Za nami kolejny udany zlot! Tym razem miejscem na nasze spotkanie był Camping Tramp w Toruniu. Organizatorem zlotu był Czeczun i trzeba mu pogratulować bardzo dobrej organizacji. Pogoda w większości

czytaj więcej...

Fotorelacja: XXI Ogólnopolski Zlot FSOAK Toruń 2011

Za nami kolejny udany zlot! Tym razem miejscem na nasze spotkanie był Camping Tramp w Toruniu. Organizatorem zlotu był Czeczun i trzeba mu pogratulować bardzo dobrej organizacji. Pogoda w większości

czytaj więcej...
http://fsoautoklub.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/366084AN2019.jpg http://fsoautoklub.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/406522zt_wydarzenia.jpg http://fsoautoklub.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/7313571.jpg http://fsoautoklub.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/657332P6016394.JPG http://fsoautoklub.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/631852P8144833.JPG http://fsoautoklub.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/610169P8144837.JPG
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rajd po Dizkie Wino ? relacja
Wpisany przez Mrwiech   
poniedziałek, 17 października 2011
Rajd po Dzikie Wino jest już przeszłością. Impreza udała się przednio.


Pogoda pomimo początkowej niesprzyjającej aury dopisała. Załoga WuTKa (vstar i mrwiech) osiągnęła spory sukces w swoim debiucie w tego typu rajdzie zajmując drugie miejsce w klasyfikacji generalnej :-)

Po rozpoczęciu imprezy na Motodromie, odbyły się dwie próby zręcznościowe ? jedna samochodami ? tu ku ogólnemu zaskoczeniu najszybszy okazał się Wartburg, oraz próba quadem, gdzie również zwyciężył członek ekipy Wartburga. Po zakończeniu prób kolumna aut udała się na paradę ulicą Piotrkowską, gdzie auta przez pewien czas mogły nacieszyć oczy mieszkańców Łodzi, zaś uczestnicy posilali się deserem w Hortexie.


W południe rozpoczęła się właściwa część rajdu składająca się z 4 etapów. Uzbrojeni w itnerery ruszyliśmy na poszukiwanie Dzikiego Wina. Po całodziennym rozwiązywaniu testów, przejeżdżaniu prób sportowych i rozwiązywaniu różnego rodzaju zadań pod wieczór dotarliśmy do celu. Rozlokowawszy się w pokojach, mogliśmy przygotować się do wieczornej uroczystej kolacji i balu komandorskiego. Zabawa trwała do białego rana (przynajmniej dla niektórych uczestników).
W niedzielę po śniadaniu wyjechaliśmy jeszcze zwiedzić 32 Bazę Lotnictwa Taktycznego. Tu mogliśmy z bliska podziwiać nasze F-16. Wycieczka ta zakończyła ostatni w tym sezonie Rajd Pojazdów Zabytkowych i załogi wyruszyły do domów wstawić swoje autka na zasłużony zimowy odpoczynek do ciepłych garaży :)

Dzikie Wino